bizi takip edin, instagram
Ev Temizleme – Villa Temizliği

İzmir Ev Temizleme – Villa Temizliği

İzmir Daltaban Temizlik olarak Ev Temizlik Şirketleri arasında size uygun fiyat politikamız ile Ev Temizliği, Villa Temizliği, Daire Temizliği olarak bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Ev Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz bütün hizmetler ile alakalı ayrıntılı bilgilendirme aşağıda tarafınıza kapsamlı olacak biçimde sizlere sunulmuştur.

Ev Temizliği vermiş olduğumuz hizmet kapsamında profesyonel ekibimiz ve sigortalı çalışan personellerimizce verilmektedir. İzmir Temizlik olarak en dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi de personelimizin güler yüzlü ve çalışkan olmasıdır. Çünkü Ev Temizliği mühim bir husus olmakla birlikte en özel mahremiyetinizdir. Çalışan personellerimiz tüm bunlar durağan tertipli olarak firmamızın kadrosunda yer verilmiştir. Temizlik elemanlarımızın emniyet soruşturmaları ve sağlık raporları sorgulanarak bünyemizde çalıştırılmaktadır. İzmir Ev Temizlik Şirketleri içinde en oldukca tercih edilen firmamız İzmir Temizlik, en yeni teknolojiye sahip ve profesyonel bir mantıkla hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde ev temizliği sanki kendi evini temizlercesine yapmaktadır. Ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği mevzusunda detaylı bilgi için İzmir Temizlik’i arayabilirsiniz. İzmir Ev Temizlik Şirketleri Çalışma Saatlerimiz İzmir Temizlik Şirketi İzmir Temizlik olarak bizleri 7/24 arayabilirsiniz, belirli bir saat dilimimiz yoktur. İzmir Temizlik olarak, Ev Temizlik Şirketleri arasındaki en büyük farkımız ve tarzımız budur. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz profesyonel olmakla beraber yeni gelen ekip arkadaşlarımızın eğitimleri kesinlikle firmamız tarafınca verilmektedir. Ev Temizlik Şirketleri ne bakılırsa çalışan takım sayısı verdiği hizmet politikalarımızla kalitemizi her zaman üst düzen tutmaktayız.

Ev Temizlik Şirketlerinde Fiyat Politikası İzmir Temizlik Şirketi İzmir Temizlik olarak, Ev Temizliği hizmeti veren firmalara gore hem daha kaliteli hem daha uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Uygun fiyatlarla Kaliteli hizmet veriyoruz. Kaliteyi daha ötelerde aramanıza gerek yok. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her personel firmamız tarafınca hususi olarak eğitilmektedir. İzmir’nın hangi semtinde olursanız olun fiyat sabittir ve değişmez (temizlik fiyatımız, evin m2 sine gore değişiklik gösterir. ) Ev temizliği için talep ettiğinizde daireniz üstünde yapılacak olan temizliğin daire büyüklüğüne gore veya ufaklığına nazaran değişmektedir. Personel sayımız tarafınızdan gelecek talebe göre değerlendirilmektedir. Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar ? Öncelikle İzmir Temizlik olarak sizin belirlediğiniz alanları temizliyoruz. Sizin için nerede ise 7/24 hizmet veriyoruz. Çalışanlarımızın tamamı firmamız tarafınca sigortalıdır. İzmir Temizlik Şirketi İzmir Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında 1 kişinin gün boyu temizlik yapmasını kapsar. Fiyatlarımızda malzeme bizden yada bizden olmamak koşuluyla ikiye ayrılmaktadır. Personel Teminimiz ise sizin talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. İzmir Temizlik olarak evin (dairenin) büyüklüğü ön planda tutulmaktadır. Ev Temizliği Hizmetleri Neleri Kapsar İzmir Temizlik bu hizmetleri kendi evini temizliyormuş prensibiyle hareket ederek kendi evi şeklinde temizler. Tüm personel bu mevzuda özel olarak bilgilendirilmiştir. Ayrıca hassas yüzey ve malzemelere gerekli özen gösterilerek temizlenir. Tüm yüzeyler sağlığa zararı dokunan olmayan malzemeler ile dezenfekte edilerek durulanır. Yaşam alanınızda siz veya çocuklarınız için zararlı olabilecek kimyasal atıklar bırakılmaz. İzmir Temizlik misyon ve vizyon olarak evinizi pırıl pırıl yapma mevzusunda kararlıdır. İzmir’nın tüm semtlerine ev temizlik fiyatını piyasa bakılırsa daha uygun biçimde belirliyoruz. Şirketimizde bulunan personellerimizin hemen hemen tamamı hanım personeldir. Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınlarının emek verme saatlerinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle yükümlüdür. Kısacası işimiz ancak yerleri süpürüp, mutfak banyo vb temizlemek değildir. İşimizi sevmiş olarak yapıyoruz ve kendimiz için yapıyoruz. Bu sebeple memnun olacağınızı garanti ediyoruz. Özel olarak eğitilmiş temizlik personelimiz her vakit sizin için hazırdır.