bizi takip edin, instagram
Hakkımızda

Profesyonel Temizlik Ekibi

Daltaban temizlik olarak müşterilerimize her alanda ekonomik ve profesyonel temizlik hizmeti sunarak müşterimizi mutlu etmektir. Geçen her yılda sektörümüz ile ilgili teknolojik ve kimyasal gelişmeleri yakından takip ederek hem sağlıklı hem kaliteli ürünler noktasın da kendimizi geliştirip edindiğimiz tecrübeleri sizlerle buluşturmaktayız.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla iletişimimiz her zaman açık , net ve saygılıdır. Çalışmalarımıza ve müşterilerimize değer verir , saygı duyar ve bunun bir göstergesi olarak da onları samimiyetle dinleriz.

Çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz. Şirket için de ve dışın da bütün ilişkilerimiz de en önde gelen değerimiz , dürüstlüktür. Çünkü şunu iyi biliyoruz ki ; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekil de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

Neden Biz, Nasıl Çalışıyoruz ?

Personellerimizi sizden aldığımız geri bildirimlerle puanlıyor ve size en yüksek puanlı personelleri gönderiyoruz. Eğitimli personellerimiz, teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

 • Eğitim

  Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminizden itibaren fark edeceksiniz. İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

 • Denetim

  Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

 • Ücretsiz Telafi

  Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.

 • Süreklilik

  Size Hizmet veren personelleri beğendiğiniz takdirde sonraki siparişlerinizde aynı ekip size hizmet veriyor. Böylece ilk günü tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmıyor.

 • Temizlik Malzemesi

  Dert etmenize gerek yok, dilerseniz birinci sınıf temizlik malzemelerini personellerimiz getiriyorlar.

 • Esneklik

  Her yaşam alanının benzersiz olduğuna ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanıyor, size uygun çözüm önerileri sunuyoruz.

 • Güvenlik

  Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz.

 • İş Güvenliği

  Personellerimiz Düzenli olarak İş Güvenliği Eğitimi alıyorlar.

Ankara Daltaban Temizlik
Ankara Daltaban Temizlik Hizmetleri
Ankara Daltaban Temizlik